9 Mart 2012 Cuma

Geçtiğimiz salının diğer günlerden hiç bir farkı yoktu sabah okula saatinde gelmiş derse yetişmiştim.İlk 2 ders geçti ve beden eğitimi dersi geldi çattı.
P.E. salonuna geçtik ve ben arkadaşlarımla amerikan futbolu oynamaya başladım.Her şey çok keyifli giderken bir arkadaşımın ben top almaya çalışmasıyla kendimi yerde buldum sağ elimin baş parmağı nın üzerine düşmüştüm.Büyük bir acıyla yerden kalkıp revire gittim.İlk müdahaleyi revirde yaptılar.Daha sonra doktora gittim orada ise elimin çatlak olduğunu öğrendik.daha sonra alçı yapıldı.
Daha önce hiç sağ elimin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Benim elimin alçısı parmaklarımı boş bırakmasına rağmen yemek yerken,yazı yazarken,giyinip soyunurken,bilgisayar oynarken çok zorlanıyorum.Organ eksikliği olan kişilerin ne kadar zorluklarla yaşamlarını sürdürdüklerini anladım beni sıkıntım geçiçi onların ki kalıcı ....

1 yorum:

  1. Bloğunuzu diğer blog sitelerinden ayıran özelliği , yaptığınız paylaşımlar ve düşünceleriniz. Uzun süredir bloğunuzu ziyaret ediyoruz bundan da çok keyif alıyoruz. Parça kontör olarak teşekkür ederiz ve başarılarınızın devamını dileriz.

    YanıtlaSil